НОВОСТИ

Івано-Франківськ готується до масштабного культурного фестивалю

26 апреля 2017 15:02 | Новости
Культурно-мистецький фестиваль "Карпатський простір" розширює свої кордони. Програма цьогорічного фестивалю буде більш насиченою та цікавішою. За попередньою інформацією, участь у фестивалі візьмуть представники 14 країн світу
 
Сьогодні, 26 квітня, в Івано-Франківську організатори фестивалю розповіли цікаві деталі щодо проведення грандіозної події. "Фестиваль є насмасштабнішим, який проводять у країнах Карпатського регіону та багатокультурним. В його основі — пропаганда, поширення української культури та презентація найкращого, що є у фольклорі цих країн. Цього року участь у фестивалі візьмуть більше 10 країн світу", — зазначив начальник управління культури, національностей та релігій Володимир Федорак.
 
На думку організаторів, фестиваль сприятиме підтримці духовних цінностей, розвитку мистецтва та культурному обміну між різними країнами. Адже мистецтво об'єднує людей із різними звичаями та інтересами, незважаючи на те, якою мовою вони розмовляють. 
 
За словами співорганізатора, представника національної оперети України Оксани Когут, цього року для гостей фестивалю буде набагато більше локацій, ніж минулого року. Зокрема, заплановано Art SPACE (різноманітні виставки в іванофранківських музеях), Sculpture SPACE (Всеукраїнський симпозіум сучасної ландшафтної скульптури ), Theatre SPACE, Multi-genre music SPACE (музична локація буде зосереджена в серці міста – на Вічевому майдані), Cuisines SPACE (родзинка фестивалю  - локація  кулінарного мистецтва).
 
Організатори також запланували розміщення локації для дітей KIDSPASE, Cinema SPASE (в місцевому кінотеатрі транслюватимуть цікаві фільми впродовж фестивалю), Classical music SPACE, Vine SPACE (біля Пасаж Гартенберг на вул. Вітовського планується локація, на якій відбуватимуться презентація та дегустація вин України, Грузії та Молдови),  Craft SPACE, Jazz SPACE.
Вперше, 5 травня в рамках фестивалю, за поетичною творчістю Івана Франка відбудеться флешмоб «Франко об’єднує». Концепцією заходу передбачено, що впродовж дня, починаючи з 12-ї години, поетичні рядки з творів класика української літератури одночасно читатимуть на радіо, у школах, ВУЗах, державних установах та організаціях, у музеях, виставкових залах Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України тощо. Організатори запрошують всіх жителів Карпатського регіону та тих, хто цього року планує відвідати фестиваль, слідкувати за повідомленнями у ЗМІ щодо уточнення локацій, де проводитиметься флешмоб, та взяти участь у заході.
Джерело: www.0342.ua
Новости RSS   Просмотров(111)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Студенти ІФНМУ зустрілися з ветераном ОУН-УПА Степаном Приймою
Студенти ІФНМУ зустрілися з ветераном ОУН-УПА Степаном Приймою 13 марта 2017

У четвер, 9 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в рамках проведення Шевченківської декади відбулася зустріч студентів з ветераном ОУН-УПА Степаном Приймою на тему «Тарас Шевченко і українська національна ідея»

Просмотров (112)
Цієї неділі, 29 січня, у "Буковелі" пройде фестиваль глінтвейну
Цієї неділі, 29 січня, у "Буковелі" пройде фестиваль глінтвейну 24 января 2017

Під час свята сомель'є та бармени ресторанів гірськолижного курорту поділяться з гостями фестивалю секретами приготування гарячих напоїв, які найбільше полюбилися відпочивальникам у зимовий сезон - глінтвейн, грог, гарячу сангрію.

Просмотров (127)
В Ивано-Франковской области начали строить ветроэлектростанцию
В Ивано-Франковской области начали строить ветроэлектростанцию 22 декабря 2016

В Ивано-Франковской области возле села Шевченково Долинского района начато строительство ветроэлектростанции ​​мощностью 6 МВт.

Просмотров (175)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)