НОВОСТИ

Івано-франківські школи та дитсадки планують обладнати камерами відеоспостереження

22 июня 2016 15:37 | Новости

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міськради планує встановити відеоспостереження у школах та дитячих садках міста. До початку навчального року мають намір виконати роботи у 9-ти закладах. Розпочнуть із школи №26. А в майбутньому відеокамери мають з’явитися у всіх школах, дитсадках та позашкільних навчальних закладах Івано-Франківська.

Як повідомив директор Департаменту Ігор Смаль, відповідний договір підписано із охоронним підприємством «Аресконт». Пілотним проектом співпраці в Івано-Франківську стало обладнання відеонаглядом приміщення самого Департаменту освіти та науки.

«Потреба нагальна. Це підтверджують і події кількох останніх місяців, коли школи ставали об’єктами псевдозамінувань. Система відеоспостереження дасть можливість чітко бачити присутніх на території того чи іншого об’єкту», - зазначив Ігор Смаль.

Навчальні заклади будуть обладнані не лише відеонаглядом, але й охоронно-пожежною сигналізацією.

«Ми встановлюємо відеонагляд як в середині приміщень (приймальні, кабінети), так і по периметру навколо. Всі підходи до будівлі можна переглянути за допомогою відеокамер. Зображення з них виводиться на монітори до директора, або до відповідальної особи», - каже директор охоронного підприємства «Аресконт» Володимир Швець.

Ціна мінімального набору – від 30-ти тисяч гривень. Інвестором цього проекту виступив Володимир Сазонов, який планує вкласти в його реалізацію близько 3-4 мільйонів гривень. Департамент освіти та науки зі своєї сторони зобов’язався вчасно вносити абонплату.

«Якщо раніше директори шкіл збирали на це все гроші з батьків, то тепер цього робити не треба, - запевнив підприємець Володимир Сазонов. - Я вкладаю ці гроші з розрахунком, що десь за 3-4 роки вони окупляться. Тими щомісячними платежами за послуги охорони».

В охоронному підприємстві «Аресконт» кажуть, що з часом відеонагляд дозволить також зекономити і на працівниках. До слова, всіх звільнених охоронців навчальних закладів підприємство обіцяє працевлаштувати.

Джерело: styknews.info

Новости RSS   Просмотров(249)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Франківську створили "Єдине вікно" для оплати за комунальні послуги учасників АТО та їх сімей
У Франківську створили "Єдине вікно" для оплати за комунальні послуги учасників АТО та їх сімей 25 мая 2016

На виконання Меморандуму між міською владою Франківська та Асоціацією спілок ветеранів АТО міський голова Руслан Марцінків підписав відповідне розпорядження.

Просмотров (246)
Як в Івано-Фраківську святкуватимуть Великдень
Як в Івано-Фраківську святкуватимуть Великдень 26 апреля 2016

В рамках святкування Великодніх свят заклади управління культури проведуть в Івано-Франківську 13 заходів. Основні заходи припадають на 1-2-3 травня, в приміській зоні – Угорниках, Микитинці, Крихівці, Хриплин, біля церков сіл, будуть проведені гаївки та веснянки. Про це на сьогоднішній оперативній нараді розповіла директор департаменту культури Надія Загурська.

Просмотров (286)
Цього тижня франківських роверистів кличуть на велофорум
Цього тижня франківських роверистів кличуть на велофорум 28 марта 2016

2 квітня о 14:00 в Urban Space 100 платформа “Тепле Місто” проводить “Міський велофорум” за участю Асоціації Велосипедистів Києва (АВК).

Просмотров (291)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)