НОВОСТИ

У Франківську створили "Єдине вікно" для оплати за комунальні послуги учасників АТО та їх сімей

25 мая 2016 11:43 | Новости

На виконання Меморандуму між міською владою Франківська та Асоціацією спілок ветеранів АТО міський голова Руслан Марцінків підписав відповідне розпорядження.

Центр "Єдине вікно" створили з метою забезпечення гарантій соціального захисту учасників АТО, учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО, які є мешканцями міста Івано-Франківська, та на виконання Меморандуму щодо співпраці у напрямі допомоги ветеранам АТО та сім’ям загиблих.

"Єдине вікно" у Департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради передбачає надання та забезпечення пільг на житлово-комунальні послуги учасникам АТО та членам їх сімей.
Організаціям, надавачам житлово-комунальних послуг, розпорядженням міського голови належить надавати практичну допомогу Департаменту соцполітики в частині надання пільг на житлово-комунальні послуги учасникам АТО та членам їх сімей.

Розпорядження чинне від 23 травня. 

Джерело: kurs.if.ua

Новости RSS   Просмотров(245)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Як в Івано-Фраківську святкуватимуть Великдень
Як в Івано-Фраківську святкуватимуть Великдень 26 апреля 2016

В рамках святкування Великодніх свят заклади управління культури проведуть в Івано-Франківську 13 заходів. Основні заходи припадають на 1-2-3 травня, в приміській зоні – Угорниках, Микитинці, Крихівці, Хриплин, біля церков сіл, будуть проведені гаївки та веснянки. Про це на сьогоднішній оперативній нараді розповіла директор департаменту культури Надія Загурська.

Просмотров (285)
Міська влада роз’яснила на яких умовах франківські школярі їздитимуть безкоштовно
Міська влада роз’яснила на яких умовах франківські школярі їздитимуть безкоштовно 21 января 2016

Франківські школярі у робочі дні з 07:00 год ранку до 19:00 год вечора їздитимуть в міському пасажирському транспорті безкоштовно.

Просмотров (309)
Школярі Франківська їздитимуть безкоштовно з 7 ранку до 8 вечора
Школярі Франківська їздитимуть безкоштовно з 7 ранку до 8 вечора 22 декабря 2015

У вівторок, 22 грудня, в Івано-Франківську на щотижневій оперативній нараді в міського голови розповіли детальнішу інформацію про безкоштовний проїзд школярів у громадському транспорті.

Просмотров (312)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)