НОВОСТИ

На Прикарпатті створять Центри фізичного здоров'я населення та модернізують ДЮСШ

1 декабря 2010 17:22 | Новости

 Створена навесні 2010 року, Рада є консультативно-дорадчим органом при Главі держави, до складу якого входять відомі громадські та політичні діячі країни.

На засіданні Ради розглядалося надзвичайно актуальне в умовах сьогодення питання - про розвиток фізкультури і спорту в контексті формування здорового способу життя. Особливої гостроти воно набуває саме зараз, коли нормою життя українців стали недостатня рухова активність, неправильне харчування, зловживання алкоголем та тютюнопалінням. Ситуацію може виправити належний розвиток фізкультурно-спортивної галузі та її популяризація на загальнодержавному рівні.

Відповідно до розпорядження голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, прийнятого на виконання дорадчих рішень згаданого засідання Громадської гуманітарної ради, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення необхідно створити Центри фізичного здоров′я населення.

Водночас дано доручення «впродовж трьох років здійснити модернізацію матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, облаштувати їх необхідним обладнанням та інвентарем з урахуванням сучасних вимог до організації навчально-виховного процесу».

Від керівників органів місцевого самоврядування вимагається «здійснювати постійний моніторинг спортивних споруд, що перебувають у комунальній власності, земельних ділянок, виділених для їх будівництва, розробити пропозиції щодо подальшого їх утримання та використання».

Новости RSS   Просмотров(1884)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Губернатор Прикарпатья нажаловался Януковичу на безработицу
Губернатор Прикарпатья нажаловался Януковичу на безработицу 21 октября 2010

Председатель Ивано-Франковской областной государственной администрации Михаил Вышиванюк проинформировал Президента Украины Виктора Януковича о состоянии дел в области.

Просмотров (1428)
Понад 1 млрд. гривень виділять Прикарпаттю на реформування ЖКГ
Понад 1 млрд. гривень виділять Прикарпаттю на реформування ЖКГ 21 октября 2010

Понад 1 млрд. гривень на реформування ЖКГ Івано-Франківської області. Стільки з держбюджету буде виділено Прикарпаттю до кінця 2013 року.

Просмотров (2295)
Мытник после выборов уйдет с должности
Мытник после выборов уйдет с должности 21 октября 2010

Министр охраны здоровья Украины Зиновий Мытник после местных выборов 31 октября намерен оставить свою должность.

Просмотров (1150)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)