НОВОСТИ

Понад 1 млрд. гривень виділять Прикарпаттю на реформування ЖКГ

21 октября 2010 17:24 | Новости

 Реформування житлово-комунального господарства в Івано-Франківській області передбачає реформування комунальної теплоенергетики Прикарпаття: розвиток альтернативних джерел теплопостачання, реконструкцію й модернізацію теплопостачальних підприємств тощо. Окрім цього, кошти будуть спрямовані на реконструкцію й капітальний ремонт житлового фонду.
Також в ОДА повідомили, що Кабмін має намір до 2015 року виділити 10,5 млрд. гривень на розвиток і ремонт житла, де створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків або кооперативи. При цьому, скільки коштів буде виділено саме Прикарпаттю в облдержадміністрації не зазначили. Водночас, якщо в регіоні вдвічі збільшиться кількість ОСББ, то фінансування також збільшиться вдвічі за рахунок фінансування держбюджетом програми реформування ЖКГ. У кожному регіоні організують спеціальні навчальні центри, де навчатимуть людей керувати об"єднаннями співвласників. При цьому ОСББ самостійно ухвалюватимуть рішення про те, хто буде експлуатувати й керувати їхнім житловим фондом.
Нагадаємо, Івано-Франківська обласна рада домовилася з Кабінетом Міністрів про спільний регіональний розвиток Івано-Франківської області в 2011-2015 роках. Кабінет Міністрів має намір виділити 16 млн. гривень на будівництво навчальних закладів і філармонії в Івано-Франківській області до кінця 2010 року.

Новости RSS   Просмотров(2294)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Мытник после выборов уйдет с должности
Мытник после выборов уйдет с должности 21 октября 2010

Министр охраны здоровья Украины Зиновий Мытник после местных выборов 31 октября намерен оставить свою должность.

Просмотров (1150)
В Івано-Франківську розпочинається опалювальний сезон
В Івано-Франківську розпочинається опалювальний сезон 5 октября 2010

Насамперед теплопостачанням забезпечать навчальні заклади та дитсадочки. Так розпорядився нині на оперативній нараді міський голова Віктор Анушкевичус.

Просмотров (1317)
В Ивано-Франковске задержали двух торговцев органами
В Ивано-Франковске задержали двух торговцев органами 24 сентября 2010

В Ивано-Франковске в прокуратуру переданы документы в отношении двух людей, которые подыскивали доноров в городе для продажи органов.

Просмотров (1290)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)