НОВОСТИ

Франківських підприємців вчили вести бізнес

24 марта 2010 17:14 | Новости

Майже 70% українських підприємців, згідно з дослідженням Міжнародної Фінансової Корпорації, вважають, що ключові регуляторні процедури залишаються у нашій державі надто обтяжливим та перешкоджають розвитку бізнесу. Про те, які спрощення відбулися нещодавно у регуляторному середовищі і які нормативні акти покращують умови ведення бізнесу, аналітики МФК розповіли івано-франківським підприємцям на семінарі 24 березня, передає «Правда.if.ua».

За даними Міжнародної Фінансової Корпорації, найбільш обтяжливим для підприємців є адміністрування податків, отримання дозволів, перевірки, а також сертифікація та стандартизація. «За останній рік на законодавчому рівні відбулися значні зміни, які дозволяють підприємцям покращити умови ведення бізнесу», -- розповів Дмитро Пятаченко, Радник проекту МФК «Інвестиційний клімат в Україні». Метою цього проекту МФК (IFC) є зробити огляд нещодавніх законодавчих змін та пояснити підприємцям, як вони діють і як їх можна використати у їхній діяльності. Послухати про зміни у законодавстві зібралися майже півсотні підприємців з усіх районів Івано-Франківщини.

Найбільш приємними для підприємців нововведеннями стали такі: у 100 разів скоротили мінімальний статутний капітал, необхідний для створення ТзОВ, строк видачі дозволів зменшився до 10 днів, а більшість ліцензій стали безстроковими. «Одним з важливих факторів спрощення системи отримання дозволів став принцип «мовчазної згоди», який дозволяє підприємцям розпочати діяльність без отримання дозволу, за умови, що підприємець подав заяву та необхідні документи, але у встановлений законом строк дозвіл чи відмову у його видачі не отримав», -- пояснив Дмитро Пятаченко. Також скасовано ліцензування для 8 видів діяльності.

Новости RSS   Просмотров(849)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На штучній водоймі загинула десятирічна дівчинка
На штучній водоймі загинула десятирічна дівчинка 24 марта 2010

До рожнятівських рятувальників надійшло повідомлення від чергового міліції про те, що в селі Сваричів ймовірно втопилася в штучній водоймі колишнього колгоспу 10-річна школярка.

Просмотров (939)
В Івано-Франківську виробництво солодощів скоротилось до 80%
В Івано-Франківську виробництво солодощів скоротилось до 80% 24 марта 2010

За підсумками січня–лютого 2010 року в переробній промисловості Івано-Франківська зменшився на 54–80% випуск виробів кондитерських з цукру.

Просмотров (907)
На Прикарпатье из церкви украли Евангелие за $10 тысяч
На Прикарпатье из церкви украли Евангелие за $10 тысяч 24 марта 2010

В селе Пациков Долинского района в Ивано-Франковской области неизвестные из церкви похитили уникальное Евангелие 1680 года и старинные книги 1905 года.

Просмотров (677)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)