НОВОСТИ

В Івано-Франківську виробництво солодощів скоротилось до 80%

24 марта 2010 15:09 | Новости

За підсумками січня–лютого 2010 року в переробній промисловості Івано-Франківська зменшився на 54–80% випуск виробів кондитерських з цукру, включаючи білий шоколад, без вмісту какао, виробів, покритих цукром кондитерських з желе, на 21–27% – виробів макаронних з начинкою, яловичини і телятини морожених, шоколаду та інших продуктів харчових готових з вмістом какао, в брикетах, пластинах чи плитках, на 7–13% – тортів, печива солодкого і вафлів.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Івано-Франківської міської ради, на підприємствах легкої промисловості зріс випуск блузок, туніків, батників жіночих та дівчачих, з тканини, суконь та сарафанів жіночих та дівчачих. Зменшено виробництво пальт, напівпальт, накидок, плащів, курток теплих типу "парки" чи "аляски" (включаючи лижні) та виробів аналогічних жіночих та дівчачих, з тканини, жакетів, блейзерів, піджаків жіночих та дівчачих, з тканини, білизни постільної, спідниць та спідниць-брюк, жіночих та дівчачих з тканини.

Спостерігається нарощування обсягів серед основних видів продукції целюлозно–паперового виробництва, оброблення деревини та виробництва виробів з деревини: конвертів та листівок з паперу та картону, коробок з паперу та картону для зберігання паперового канцелярського приладдя, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паркету дерев’яного щитового, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, виробів дерев’яних будівельних та столярних.

У хімічній та нафтохімічній промисловості зріс випуск мила та препаратів поверхнево–активних органічних для використання в якості мила, шампунів, при зменшенні виробництва виробів пластмасових інших, засобів миючих та для чищення, препаратів лікарських.

Серед видів іншої неметалевої мінеральної продукції скорочено випуск сумішей бетонних готових для використання, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю.

У машинобудуванні, при збільшенні виробництва верстатів для оброблення дерева, приладів для вимірювання фізичних та хімічних величин, схем інтегральних та мікромодулів на 21–63%, спостерігалося зменшення виробництва пральних машин, газомірів, трансформаторів електричних, приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування на 41–71%.

Новости RSS   Просмотров(907)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Прикарпатье из церкви украли Евангелие за $10 тысяч
На Прикарпатье из церкви украли Евангелие за $10 тысяч 24 марта 2010

В селе Пациков Долинского района в Ивано-Франковской области неизвестные из церкви похитили уникальное Евангелие 1680 года и старинные книги 1905 года.

Просмотров (677)
Обласну СБУ очолив генерал-майор Михайло Курник
Обласну СБУ очолив генерал-майор Михайло Курник 24 марта 2010

Генерал-майора Михайла Курника сьогодні указом Президента України призначено начальником управління СБУ в Івано-Франківській області.

Просмотров (1227)
«Пара Нормальных» завели детей!
«Пара Нормальных» завели детей! 24 марта 2010

198 детей социально-незащищенной категории, воспитанников интернатов из восьми западноукраинских областей приняли участие в очередном этапе Фестиваля детского творчества "Назустріч мрії".

Просмотров (652)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)