НОВОСТИ

Івано-Франківську міліцію очолив Василь Варцаба

23 марта 2010 15:34 | Новости

Учора, 22 березня заступник Міністра внутрішніх справ України полковник міліції Василь Фаринник представив особовому складу УМВС України в Івано-Франківській області нового керівника, передає "ТРК Вежа". Відтепер міліцію Прикарпаття очолюватиме генерал-майор міліції Варцаба Василь Миколайович, – повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

Як відзначив заступник міністра Василь Фаринник, показники оперативно-службової діяльності служб і підрозділів міліції Івано-Франківщини засвідчують, що міліція краю вміє працювати результативно, знає завдання, які стоять перед органами внутрішніх справ.

Ці результати – заслуга попереднього керівника міліції Івано-Франківщини Василя Кузнєцова і всього особового складу гарнізону. Заступник міністра висловив упевненість, що робота міліціх краю у зв’язку зі зміною керівника залишиться на такому ж належному рівні або надалі покращуватиметься.

Звертаючиь до особового складу прикарпатської міліції, її новий керівник Василь Варцаба висловив переконання , що він матиме повне взаєморозуміння з колективом, тому що йому імпонують працьовиті люди, які добросовісно виконують свої службові обов’язки і віддаються службі. Василь Миколайович Варцаба починав міліцейську службу в Києві, працював на різних посадах в оперативних підрозділах міліції, в тому числі в карному розшуку і підрозділі боротьби з організованою злочинністю.

Упродовж 2003-2004 років очолював УМВС України в Закарпатській області. На представленні нового керівника міліції Івано-Франківщини взяли участь голова обласної ради Володимир Олійник, керівники інших правоохоронних структур області.

Новости RSS   Просмотров(896)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
За минулу добу 11 крадіжок
За минулу добу 11 крадіжок 23 марта 2010

Протягом минулої доби в чергові частини міліції надійшло 72 заяви і повідомлення про злочини та події кримінального характеру, в тому числі 11 крадіжок та 33 випадки заподіяння тілесних ушкоджень.

Просмотров (861)
Головний претендент на губернатора Прикапаття став нардепом
Головний претендент на губернатора Прикапаття став нардепом 23 марта 2010

22 березня ЦВК зареєструвало 22 нових депутатів за списком Партії регіонів.

Просмотров (935)
Мешканці взяли участь у молитовній передвеликодній ході
Мешканці взяли участь у молитовній передвеликодній ході 23 марта 2010

Більше тисячі мешканців міста взяли участь у молитовній передвеликодній ході. Вона розпочалася від Церкви Христа Царя і завершилась у Катедральному соборі Святого Воскресіння.

Просмотров (758)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)