НОВОСТИ

Прикарпатці оцінювали діяльність податківців

19 марта 2010 14:37 | Новости

Взаємостосунки платників податків та податківців на Прикарпатті розвиваються в умовах партнерства та злагодженої співпраці, «Правда.if.ua». Це засвідчують результати опитування, проведеного податківцями в 1 кварталі цього року. Зокрема діяльність органів податкової служби щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків майже 62 відс. оцінили як “добру” та 27,5 відс. як “дуже добру”, ще 10,5 відс. опитаних вважають її задовільною.

Що ж до професійного рівня податківців та виконання ними службових обов’язків, то 97 відс. опитаних платників податків вважають, що працівники податкової служби області виконують їх на “добре” та “відмінно”.

Високо оцінили респонденти і роботу служби щодо розгляду звернень громадян. Більшість опитаних (84,5 відс.) відповіли, що їхні запити розглядалися своєчасно та якісно. Решту опитаних зазначили, що не зверталися до податкової служби.

Цікавими були відповіді респондентів на запитання про чинники, які негативно впливають на авторитет податкової служби. 41 відс. вважають, що це нестабільність та недосконалість податкового законодавства, ще 14,6 відс. назвали відсутність Податкового кодексу, а 14 відсотків переконані, що це часті зміни в законодавстві. Незначна кількість платників податків серед негативних чинників зазначили неоднозначне тлумачення законодавчих вимог (9%) та важку і заплутану податкова звітність (4,8%). Окрім зазначених негативів мають місце ще й такі, як розбіжність із законодавчими актами інших установ, значні штрафні санкції тощо. Однак жоден з респондентів не назвав серед цих чинників бюрократизм чи корупцію. А це вкотре засвідчує, що платники податків Прикарпаття бачать в податківцях своїх партнерів.
Загалом в опитуванні з початку року взяли участь 1053 респонденти.

Новости RSS   Просмотров(993)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Прикарпатті реалізуватимуть програму "Сільські дороги"
На Прикарпатті реалізуватимуть програму "Сільські дороги" 19 марта 2010

“Проблема доріг є основною в області, і в контексті Євро-2012 . Вона буде домінуючою в державі”.

Просмотров (1338)
Нове обладнання отримав обласний пологовий будинок
Нове обладнання отримав обласний пологовий будинок 19 марта 2010

Івано-Франківський обласний перинатальний центр отримав нове медичне обладнання для новонароджених.

Просмотров (1104) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
У промисловості області невтішні показники
У промисловості області невтішні показники 19 марта 2010

Індекс промислової продукції за підсумками січня–лютого п.р. становив 88,9% (по Україні – 108,8%). У добувній промисловості області обсяги продукції скоротилися на 7,8%.

Просмотров (361) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)