НОВОСТИ

На Прикарпатті реалізуватимуть програму "Сільські дороги"

19 марта 2010 13:27 | Новости

“Проблема доріг є основною в області, і в контексті Євро-2012 . Вона буде домінуючою в державі”. Про це заявив голова Івано-Франківської обласної ради Ігор Олійник на засіданні двох депутатських комісій з питань планування територій, мостобудування, архітектури та ЖКГ і з питань розвитку промисловості, будівельної індустрії, комунікацій та дорожнього господарства.

Як поінформував кореспондент ZAXID.NET , за словами Ігоря Олійника, "відколи право розпоряджатися коштами від транспортного збору перейшло в управління житлово-комунального господарства, що відбулося 2009 року, втрачено контроль над ефективним їх використанням, і, як наслідок, виникає багато запитань. Зокрема, чому при такому плачевному стані доріг не всі минулорічні кошти використано?".

Особливо голову обласної ради турбує те, що в області є села, до яких "…взагалі немає доріг".

Ігор Олійник каже, що до нього звертаються люди, які не можуть доїхати автомобілем до своїх родин, " дороги, як такі, - відсутні".

Голова обласної ради переконаний, що кошти на ремонт та будівництво доріг "використовуються неефективно і розпорошуються" та ініціює створення Програми "Сільські дороги", яка має забезпечити адресне спрямування коштів, які надходять до обласного та місцевих бюджетів від транспортного збору. Ця програма, каже Олійник, має стати пріоритетною для обласної ради.

"При такому стані доріг не використовувати зібрані кошти – це злочин", - переконані депутати облради.

За інформацією начальника управління ЖКГ Валерія Ванди, у 2009 році планувалося" зібрати 19340 тис.грн дорожнього збору, а отримали майже 21 мільйон, з яких освоєно 14,4 тис. грн в частині обласного дорожнього фонду.

Довiдка ZAXID.NET

В Івано-Франківській області липневою повінню 2008 року було зруйновано 74 км дорік загального користування, 68 мостових переходів, 8,5 км підпірних стінок; пошкоджено 561 км доріг, 76 мостових переходів. Дорожньому господарству завдано збитків на 2840 млн грн.

У 2009 році було заплановано фінансування дорожнього господарства в Івано-Франківській області із спеціального фонду державного бюджету на суму було передбачено обсяг робіт по об’єктах капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на суму 324,3 млн грн, в тому числі мостів-106,3 млн грн (розпорядження Кабміну №418 від 15 квітня 2009 року) .

У минулому році відповідно до рішень обласної ради на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг комунальної власності територіальних громад області з обласного дорожнього фонду було спрямовано

19036,89 тис. грн та 1351,79 тис. грн. з місцевих бюджетів.

Фактично обсяг виконаних робіт склав 15463,974 тис. грн, Зокрема, відремонтовано 112 автомобільних доріг, які знаходяться у комунальній власності.

Новости RSS   Просмотров(1338)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Нове обладнання отримав обласний пологовий будинок
Нове обладнання отримав обласний пологовий будинок 19 марта 2010

Івано-Франківський обласний перинатальний центр отримав нове медичне обладнання для новонароджених.

Просмотров (1105) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
У промисловості області невтішні показники
У промисловості області невтішні показники 19 марта 2010

Індекс промислової продукції за підсумками січня–лютого п.р. становив 88,9% (по Україні – 108,8%). У добувній промисловості області обсяги продукції скоротилися на 7,8%.

Просмотров (361) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
В Івано-Франківську ліквідували гральний заклад
В Івано-Франківську ліквідували гральний заклад 18 марта 2010

Вісім гральних автоматів іноземного походження виявили податкові міліціонери під час спільної з працівниками УДСБЕЗ УМВС України в області перевірки одного з нежитлових приміщень Івано-Франківська.

Просмотров (779)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)