НОВОСТИ

Нове обладнання отримав обласний пологовий будинок

19 марта 2010 11:18 | Новости

Івано-Франківський обласний перинатальний центр отримав нове медичне обладнання для новонароджених. Cучасну апаратуру закупили в рамках реалізації Україно-Швейцарської Програми «Здоров'я матері та дитини», яка триває на теренах Івано-Франківщини уже 12-й рік, передає «Правда.if.ua». 

На останньому етапі цієї програми ще в 2008-му році швейцарські колеги за рахунок додаткових коштів вирішили придбати медобладнання для областей в яких діє проект. На це витратили понад 600 тисяч гривень. Його вже отримали медичні заклади Снятинського, Верховинського, Коломийського та Надвірнянського районів. Нині нове медичне обладнання передали обласному Перинатальному центру, - повідомила заступник начальника обласного управління охорони здоров'я Зоя Ціхонь.

Новости RSS   Просмотров(1104)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У промисловості області невтішні показники
У промисловості області невтішні показники 19 марта 2010

Індекс промислової продукції за підсумками січня–лютого п.р. становив 88,9% (по Україні – 108,8%). У добувній промисловості області обсяги продукції скоротилися на 7,8%.

Просмотров (361) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
В Івано-Франківську ліквідували гральний заклад
В Івано-Франківську ліквідували гральний заклад 18 марта 2010

Вісім гральних автоматів іноземного походження виявили податкові міліціонери під час спільної з працівниками УДСБЕЗ УМВС України в області перевірки одного з нежитлових приміщень Івано-Франківська.

Просмотров (779)
Головного міліціонера області звільнили з роботи
Головного міліціонера області звільнили з роботи 18 марта 2010

В день призначення нового складу Кабміну начальника управління Міністерства внутрішніх справ в Івано-Франківській області, генерал-майора Василя Кузнєцова звільнено у запас згідно з поданою заявою.

Просмотров (1195)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)