НОВОСТИ

В Івано-Франківську майже вдвічі скоротилося будівництво

18 марта 2010 09:04 | Новости

За підсумками січня–лютого 2010р. підприємствами обласного центру виконано будівельних робіт на суму 21млн.грн., що на 45,9% менше проти аналогічного періоду попереднього року, - інформує Головне управління статистики в Івано-Франківської області, передає «Правда.if.ua».

Скорочення обсягів відбулося за всіма основними видами будівельної діяльності. Підприємствами з будівництва будівель та споруд, якими виконано 74% загального обсягу робіт, допущено зниження обсягів на 45,2%.

Суттєво зменшилися обсяги робіт з підготовки будівельних ділянок (на 73,2%), установлення інженерного устатковання будівель та споруд (на 38,8%). У структурі робіт за характером будівництва роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 91,7% від загального обсягу, з капітального та поточного ремонтів– 3,7% та 4,6% відповідно.

Новости RSS   Просмотров(719)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Прикарпатті затримали чиновника на хабарі
На Прикарпатті затримали чиновника на хабарі 17 марта 2010

13 березня оперативники підрозділу боротьби з корупцією УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області затримали першого заступника голови однієї з РДА.

Просмотров (384)
Івано-Франківська облрада прийняла «хлібне» рішення
Івано-Франківська облрада прийняла «хлібне» рішення 17 марта 2010

37 сесія Івано-Франківської обласної ради схвалила рішення «Про заставу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

Просмотров (467)
Вільні кошти влада Прикарпаття спрямує на виплату кредитів
Вільні кошти влада Прикарпаття спрямує на виплату кредитів 17 марта 2010

Івано-Франківська обласна рада спрямувала вільний залишок коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету на погашення кредиторської заборгованості, зокрема за капітальні видатки.

Просмотров (751)
Вернутся к разделу: Ивано-Франковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)